تنها ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی

تنها: ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی قوانین بین المللی امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش

گت بلاگز فضای مجازی فیلم + همسرتان را با چندینه میلیارد عوض می‌کنید؟

این روزها باورهای غلطی در میان افکار عمومی درمورد میزان دریافتی شهدای مدافع حرم جا افتاده هست.

فیلم + همسرتان را با چندینه میلیارد عوض می‌کنید؟

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ گروه تروریستی صهیونیستی داعش با حمایت اربابان منطقه ای و آمریکا تلاش داشت اماکن مذهبی شیعیان را در عراق و سوریه مورد تجاوز قرار دهد. اعضای این گروه تروریستی و هم پیمانان شان هیچ شناختی از غیرت و تعصب مسلمانان نداشته و تصور چنین خروشی را در برابر ترساندن اماکن مذهبی نداشتند.

عبارات مهم : اسلام

پس از نزدیک شدن تروریست ها به مناطق و اماکن مذهبی ازجمله حرم حضرت زینب (س) جوانان یا غیرت از جای جای کشور عزیزمان ایران اسلامی در قالب مدافعان حرم به کمک نیروهای بسیجی و ارتش سوریه و عراق شتافتند تا مسیر خود را در حمایت از مرزهای اسلام به جهانیان نشان دهند. آرمانی که شهادت را جهت بسیاری از رزمندگان به ارمغان آورده است.

خوشبختانه مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی جهت تقدیر از رشادت رزمندگان و شهیدان این راه سنگ تمام گذاشتند ولی در بعضی موارد شاهد ایجاد باورهای غلطی در میان عده ای اندک هستیم. باورهایی که گاه موجب آزار و اذیت خانواده های شهدای مدافع حرم می شود.

اما آیا این افراد تصور کرده اند که از دست دادن همسر، برادر، پدر و یا عضوی از خانواده درراه اسلام و حفاظت از حرم انبیا و امامان چه ارزشی دارد؟

آیا افرادی که خانواده های شهدای مدافع حرم را غنی از ثروت می دانند و دریافتی این خانواده ها را ارقامی نجومی می دانند به این مسئله فکر کرده اند که در ازاء چه میزان پول حاضرند تا عزیزترین افراد زندگی خود را از دست بدهند؟

در ویدئو زیر دردودل همسر شهید مدافع حرم در مورد میزان دریافتی خانواده از ارگان های مربوطه را مشاهده می کنید.

دانلود فیلم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلام | اسلامی | خانواده | مدافع حرم | مدافعان حرم | شهدای مدافع حرم | داعش | میلیاردر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog