تنها ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی

تنها: ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی قوانین بین المللی امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش

گت بلاگز سیاسی در مناظره بعدی به مدل برجام می پردازم

نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مدل برجام مدل کارسازی است اظهار داشت: دراین مدل یک تیم کارشناسی نیرومند با حمایت مردم و رهبری به د

در مناظره بعدی به مدل برجام می پردازم

به گزارش خبرنگار انتخاباتگروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان،اسحاق جهانگیری عصر امروز بعد از ضبط برنامه رادیویی خود هنگام خروج در جمع خبرنگاران گفت: کشور عزیزمان ایران در برابر 6 کشور بزرگ دنیا موفق شد بایک مدل خوبی که طراحی کره بود حضور پیدا کند.

عبارات مهم : ارتباط
نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه این مدل برجام نام دارد اظهار داشت: من در مناظره به ابعاد مدل برجام خواهم پرداخت که مدل چیست؟ و آن مدل ، مدل کارسازی است که شما با یک تیم کارشناسی نیرومند و حمایت مردم و رهبری حضور پیدا می کنید و در نهایت بر 6 قدرت بزرگ غلبه می کنید و به آنچه که نشانه گذاری کرده ایم می رسیم.

وی با بیان اینکه مدل برجام یک توفیق بزرگ جهت کشور است بیان داشت در بین این شش کشور ممکن است یک کشور مثل امریکا بخواهد جاهایی از برجام را نقض کند.

جهانگیری افزود: اولا در خود برجام ما این اتفاقات را آینده نگری کرده ایم و راهکار آن را قرار داده ایم دوم اینکه کشور عزیزمان ایران کشور بزرگی است و قادر به تصویر العمل جدی است.

نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه صرفا یک کارشناس نمی تواند بگوید برجام نقض شده است اظهار داشت: اگر آن تیمی که شورای عالی امنیت ملی مشخص کرده اعلام کند که برجام نقض شده است است حتما دولت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل مناسب نشان خواهد داد، طوری که نقض کننده آن پشیمان خواهد شد.

وی در خصوص نحوه ارتباط پست با مردم گفت: ارتباط با مردم جهت پیشرفت امور دولت و انتقال مسئله از دولت به مردم تعیین کننده است.

جهانگیری با تاکید بر اینکه امروز رسانه هایی شکل گرفته که می توانند خیلی پرسشها را به مردم انتقال یافته کنند اظهار داشت: اینترنت خیلی از دیوارها را برداشته است و به نظر می آید دیگری چیزی از مردم مخفی بماند.

نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در همین پرسشها اخیر آنچه که از پرسشها درون دستگاهها آشکار شد به وسیله همین اینترنت به وقوع پیوست.

وی با اشاره به فرصتهای گفتگوی دوطرفه ای که اینترنت به وجود آورده است بیان کرد: ارتباط مستقیم با مردم جز کارهایی است که دولت باید انجام دهد.

نامزد دوازدهمین دوراه انتخابات ریاست جمهوری افزود: هم سفرهای استانی وهم سفرهایی که به شهرستانها جهت تبیین دستور العملهای مدیران اعم از مدیران ملی و استانی انجام می شود می توان از این طریق با آنها به گفتگوی مستقیم با مردم نشست تا مردم با استانداران و وزیران ارتباط داشته و مشکلاتشان را بگویند.

وی یکی از وظایف مسئولان شهرستانها و استانها را انتقال پرسشها استانها به مسئولین مرکزی بر شمرد و تاکید کرد: در این شرایط دستورالعملهای دقیقی را جهت ارتباط با مردم تنظیم خواهیم کرد.

جهانگیری محرومین وکسانی که با شرایط سختتری را در جامعه زندگی می کنند جز مهمترین وظایف دولت است که منابعی که در اختیارشان است را در مرحله اول به این بخش تخصیص داده شده است دهند و این یک سیاست قطعی و جز آرمانهای نظام است.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به جوانی خود اظهار داشت: من نیز از همین جا شروع کردم وفکر کردم رسالتم این است که به محرومین نقاط کشور برسم و از آنجا فعالیتم را شروع کنم لذا درد زندگی مردم محروم را هم به طور کامل می دانم .

وی مهمترین اقدام خود بعد از رسیدن به ریاست جمهوری را توانمند سازی مردم بر شمرد و با اشاره به ضرب المثل ماهی گیری یاد بدهیم نه ماهی دادن بیان داشت: مردم نباید احساس کنند که دولت از یک موضع اوج در حال کمک به انان است بلکه باید احساس کنند خودشان دولت را گزینش کرده و آنها هستند که منابعشان را در اختیار دولت قرار گذاشته اند وآنها از دولت پرسش می کنند آیا فلان کار را نکرده اید و اگر اینطورر باشد دولت فعال تر می شود و من این روش را در سیاستهایم در پیش خواهم گرفت.

جهانگیری با بیان اینکه بخش دیگری از مردم توانمندی کافی را ندارند وباید از طرف نهادهایی که مسئولیت دارند از آنها حمایت شود اظهار داشت: دریافتی مردمی که تحت پوشش هستند باید طوری باشد که حداقل های مورد نیاز زندگی آنان از نظر انرژی که یک زندکی و انسان سالم نیاز دارد را تامین کند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر رویکرد او نسبت به عوض کردن در رقم یارانه ها گفت : یارانه هایی که الان پرداخت می شود استمرار خواهد داشت چون هنگامی که از مردم پرسش کردیم، مردم گفتند یارانه ها باید پرداخت شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ارتباط | انتخابات | جهانگیری | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | جهانگیری | برجام | انتخابات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog