تنها ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی

تنها: ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی قوانین بین المللی امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش

گت بلاگز استان ها الحاق موشک انداز، ناوشکن و زیردریایی در جنوب و شمال کشور طی امسال

الحاق یک فروند ناو موشک انداز، یک فروند ناوشکن و یک فروند زیردریایی در جنوب و همچنین یک فروند ناو موشک انداز در شمال کشور طی سال جاری، از برنامه های در دستو

الحاق موشک انداز، ناوشکن و زیردریایی در جنوب و شمال کشور طی امسال

به روایت گروه خبری گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ،دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران گفت: غروب شنبه در جمع خبرنگاران در انزلی اظهار کرد: دفاع از مرزهای آبی و حفظ منابع و منافع جمهوری اسلامی در شمال و جنوب کشور و آب های بین المللی ، مهمترین اولویت نیروی دریایی در ابعاد متفاوت و در عرصه دریاهاست.
وی که جهت افتتاح سامانه شبیه ساز ماشین در واحد ترابری مجموعه آموزشی شهید نامجوی مرکز آموزش های تخصصی باقرالعلوم در انزلی حضور داشت، افزود: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، همواره بر اساس قوانین بین المللی در آب های آزاد دنیا حضور دارد.
دریادار سیاری با اشاره به تلاش جهت حضور مقتدرانه در آب های خارج از کشور عزیزمان ایران و فرامنطقه گفت: جهت حضور مقتدرانه در آب های بین المللی، پرورش نیروی انسانی توانمند و شایسته و همچنین ساخت تجهیزات مورد نیاز و تعمیر و نگهداری آنها ، همواره در دستور کار نیروی دریایی قرار دارد.
وی یادآور شد: در هفته گذشته ، سه ناو گروه در کشورهای عمان ، هندوستان و قزاقستان در جهت برقراری امنیت و زیاد کردن تعاملات و صلح و دوستی و همچنین جلوگیری از کشور عزیزمان ایران هراسی ماموریت های خود را با موفقیت به انجام رساندند.
به گزارش ایرنا، با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش، علاوه بر افتتاح سامانه شبیه ساز ماشین در واحد ترابری مجموعه آموزشی شهید نامجوی مرکز آموزش های تخصصی باقرالعلوم ، از یادمان شهید گمنام آرمیده در این مجموعه آموزشی نیز رونمایی شد.
بندرانزلی در 40 کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده است و ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا(ع) و همچنین مجموعه آموزشی شهید نامجوی مرکز آموزش های تخصصی باقر العلوم رشت در این شهر ساحلی مستقر هست.
انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: ایران | تخصصی | مجموعه | آموزشی | دریایی | قوانین بین المللی | امیر دریادار سیاری | فرمانده نیروی دریایی ارتش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog