تنها ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی

تنها: ایران تخصصی مجموعه آموزشی دریایی قوانین بین المللی امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اختلاف فاحش دستمزدهای «مارک والبرگ» و «میشل ویلیامز» در فیلم «همه پول‌های جهان»

برای فیلمبرداری دوباره صحنه‌های فیلم «همه پول‌های جهان»، مارک والبرگ ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دستمزد گرفت، در حالی که میشل ویلیامز فیلم فقط هزار دلار دریافت کرد

اختلاف فاحش دستمزدهای «مارک والبرگ» و «میشل ویلیامز» در فیلم «همه پول‌های جهان»

اختلاف فاحش دستمزدهای «مارک والبرگ» و «میشل ویلیامز» در فیلم «همه پول های جهان»

عبارات مهم : تصویر

برای فیلمبرداری دوباره صحنه های فیلم «همه پول های جهان»، مارک والبرگ ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دستمزد گرفت، در حالی که میشل ویلیامز فیلم فقط هزار دلار دریافت کرد.

به گزارش خبرآنلاین، فیلم «همه پول های جهان» به کارگردانی ریدلی اسکات بعد از مطرح شدن اتهامات علیه کوین اسپیسی با پرسشها بسیاری روبه رو شد تا جایی که عوامل فیلم به این نتیجه رسیدند که کریستوفر پلامر را جایگزین کوین اسپیسی و صحنه های ضبط شده است را دوباره فیلمبرداری کنند.

این کار موفقیتی نسبی جهت فیلم به همراه داشت و پلامر که در فیلم جایگزین اسپیسی شده است بود، نامزد جوایز بفتا و گلدن گلوب شد. ولی این آخر کار نیست و بعد از ماجرای رسوایی جنسی کوین اسپیسی، رسوایی اختلاف بسیار زیاد دستمزد بازیگر مرد و بازیگر زن فیلم گریبان تیم سازنده «همه پول های جهان» را گرفته است.

با اینکه ریدلی اسکات گفته بود بازیگران توافق کرده اند جهت فیلمبرداری دوباره دستمزد نگیرند، « USA Today » اعلام کرد که مارک والبرگ و میشل ویلیامز جهت این کار دستمزد گرفته اند ولی میزان آن بسیار متفاوت هست. در حالی که والبرگ جهت شرکت در ضبط دوباره صحنه های فیلم یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دریافت کرده، میشل ویلیامز کمتر از ۱۰۰۰ دلار دستمزد گرفته است.

اختلاف دستمزد این دو بازیگر در فیلمبرداری دوباره «همه پول های جهان» با تصویر العمل بعضی اشخاص مشهور هالیوود روبه رو شد. جسیکا چستین و ملیسا سیلورستین نخستین صورت هایی بودند که به این گزارش تصویر العمل نشان دادند.

چستین در توییتر راجع به لزوم براق سازی عوامل فیلم نوشت و اعلام کرد: «امیدوارم او عادلانه دستمزد گرفته باشد.او بازیگری مستعد و در این فیلم فو ق العاده است.»

جاد اپاتو نیز در این باره نوشت: «آنقدر افتضاح است که نمی توان باور کرد. امیدوارم که استودیوی فیلمسازی یا مارک والبرگ دست به کار شوند تا این موقعیت کمتر شوکه کننده به نظر برسد.»

اختلاف فاحش دستمزدهای «مارک والبرگ» و «میشل ویلیامز» در فیلم «همه پول‌های جهان»

واژه های کلیدی: تصویر | اختلاف | دستمزد | بازیگر | بازیگری | بازیگران | کوین اسپیسی | فیلمبرداری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog